Letnia szkoła jogi jest propozycją skierowaną do mieszkańców miasta, którzy letni okres spędzają w mieście oraz do dzieci w wieku 6-12. Szkoła mieści się w ogrodzie, na terenie Poleskiego Ośrodka Sztuki w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, w okresie od czerwca do sierpnia. W trakcie letniej szkoły odbywać się będą regularne zajęcia jogi na poziomie ogólnym, zajęcia dla dzieci, warsztaty pogłębionej praktyki, oraz wspólne obchody Międzynarodowego Dnia Jogi. Szkoła jogi powstanie jako propozycja zadbania o zdrowie i dobre samopoczucie. Atmosfera ogrodu sprzyjać będzie odpoczynkowi a praktyka wzmocni ciała i zregeneruje uczestników. Organizatorem Letniej szkoły jogi jest nieformalna grupa Letnich aktywistów, realizująca projekt w ramach konkursu Grant na lepszy start 2017.

 

baner grant LO FIO2017

„Dofinansowano ze środków zadania "Grant na lepszy start" 2017 współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej”.

WSTĘP WOLNY na wszystkie wydarzenia!

Ze względu na przestrzeń otwartą ogrodu, nie ma ograniczonej liczby uczestników.
W razie niepogody ćwiczymy w budynku. Zapisy obowiązują tylko na warsztaty towarzyszące: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zabierz ze sobą wygodny strój do ćwiczeń!

Śledź wydarzenia projektu na stronie bloga: https://letniaszkolajogi.wixsite.com/2017

logo proste

Święto jogi w ogrodzie. Działaniem kulminacyjnym Letniej szkoły jogi jest wspólne świętowanie z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi zaplanowane na 25 czerwca w godzinach 17.15–21.30. Popołudnie otworzy grupa jogi dla dzieci. O godzinie 18.00 w ogrodzie rozpocznie się wernisaż prac fotograficznych nadesłanych przez uczestników. Zebrana publiczność będzie mogła wysłuchać wykładu oraz uczestniczyć w zajęciach jogi prowadzonych przez Aleksandrę Zdziechowską. Finałem wieczoru będzie koncert mis i gongów w ogrodzie. Podczas wieczoru odbędzie się loteryjka z rozdaniem drobnych upominków oraz wegański poczęstunek przygotowany przez członków bhakti joga w Łodzi.